MALZEME DESTEĞİ

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile birlikte yenilikçi ve üretim odaklı teknolojilere de aynı oranda ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaçların farkında olup eğitim sistemlerinde erken yaşta çocuklara yönelik kodlama ve robotik eğitimlerine yer vermeliyiz. Çocukların erken yaşta kodlama ve temel düzeyde robotik alanlarında bilgi sahibi olmaları analitik düşünme, eleştirel düşünme gibi becerilerini kazandırmayı hedefliyor. Robotik kodlama, günümüzde son zamanların en önemli eğitimi haline geldi. Atölye Kurulum olarak robotik kodlama hakkında setler, sensörler, eğitimler ve bu alanda ihtiyaç duyacağınız tüm ihtiyaçları karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Atölye Kurulum

Arduino Malzemeleri

12+ ve Üzeri Yaşlarda Programlama Temelli Eğitim.

Arduino, interaktif projeler geliştirmek için tasarlanan, bir Giriş/Çıkış (Input/Output) kartı ve Processing dilinin uygulamasını barındıran bir fiziksel programlama platformudur.

Atölye Kurulum

LEGO Malzemeleri

Okul Öncesi ve Okul Dönemi için Birçok Çeşit.

Lego deneyimlerinin profesyonel hayatlarında yaratıcılıklarını tetiklediğini, mekân algılarını kuvvetlendirdiğini ve dikkat toplama becerilerini geliştirdiğini ekliyor.

Atölye Kurulum

Okul Öncesi Malzemeleri

Hayata İlk Adımlar İçin Doğru Seçim.

Çocuklar kodlama sırasında karşılarına çıkan problemleri çözmeye çalışırken problem çözme yetilerini arttırırlar ve etkinlik boyunca etkileşim halinde oldukları için iletişim becerilerini geliştirirler.

Atölye Kurulum

Diğer Malzemeler

El Aletleri, Havya, Yan Keski, Multimetre vb.

İşi başarıyla yapmak için, iyi aletlere sahip olmak büyük önem taşır. Seçeceğiniz kaliteli aletler, fazladan masrafa girmeye değecektir, çünkü sadece daha uzun ömürlü aletlere sahip olmakla kalmaz, ayrıca birçok sıkıntıdan kaçınmış olursunuz.

Atölye Kurulum

3B Yazıcı

İhtiyacınızı Kendiniz Üretin

Katkısal üretim olarak da bilinen 3 boyutlu üretim, bilgisayar üzerinde tasarlanmış veya 3 boyutlu olarak hazırlanmış modelleri, çeşitli malzemeler kullanarak hızlı bir şekilde, ekstra bir kalıp ya da fikstüre ihtiyaç duymadan üreten bir cihazdır.


Bizimle İletişime Geçin

Malzeme içeriği ihtiyaçlarınıza göre belirlenip, buna göre fiyatlandırma yapılacaktır.

+90 (552) 454 78 37